תנאי שימוש

מלבד עיון במידע במסגרת קריאה באתר או שיתוף לינק לתוכן באתר, אין לעשות כל שימוש בתכנים במישרין או בעקיפין, ללא הרשאה מפורשת בכתב ומראש, ממפעילי האתר.

החומר המוצג באתר הוא בגדר מידע לעיון אישי בלבד. על הגולש להמנע מלעשות שימוש במידע, להפיצו שלא דרך קישור לתוכן המקורי, לשכפלו וכו', ועליו מוטלת האחריות לכל נזק שייגרם בעקבות שימוש מזיק במידע.

החומר באתר הוא בגדר מידע בלבד והוא אינו מהווה המלצה, חוות דעת, טיפול או תחליף לייעוץ רפואי. הסתמכות על המידע באתר, הינה על אחריות המשתמש בלבד. אין מפעילי האתר מתחייבים לנכונות המידע, אמיתותו ודיוקו ואינם אחראים בגין נזק שייגרם לגולש בעקבות שימוש באתר או בתכניו.

עם זאת, ניתן לעשות שימוש בRSS של האתר, המאפשר להציג כתבות מהאתר, את כותרת המשנה שלהן ופסקה מתוך הכתבה. במקרה כזה, חובה על העושה שימוש במנגנון זה של האתר, להפנות את המשתמשים אל מקור הידיעה באמצעות קישור עמוק לידיעה עצמה באתר.

בנוסף, כמובן ניתן לקשר אל כתבות באתר, תוך שמירה על ציון קרדיט לכותב הכתבה וקישור עמוק לכתבה באתר.

השימוש בטוקבקים

השימוש במערכת הטוקבקים של האתר הוא חופשי , אך ישנן מגבלות שיאפשרו גלישה נעימה באתר.

המגבלות הן:

  • אין להעלות תכנים או קישורים לטוקבקים, המכילים אופי מאיים, בוטה, גזעני, או מעליב, כזה הפוגע בזולת, בפרטיותו, המוציא לשון הרע, המכיל חומר פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה או שעלול לפגוע ברגשות הציבור;
  • אין להעלות חומרים המוגנים בזכויות יוצרים, אלא אם כן המעלה הוא בעל זכויות היוצרים; עבירה על סעיף זה תגרור העברת התביעה בגין הפרה זו אל הגולש ודרישה לפיצוי ממנו;
  • אין להעלות חומרים הגורמים או התומכים בגרימת עבירה על החוק הפלילי;
  • אין להציף את מערכת הטוקבקים והפורומים בהודעות סרק ו/או בהודעות חוזרות, באופן הפוגע בשימוש באותו שירות;
  • אין לפרסם הודעות ספאם ואין לנצל פרסום של כתובות דוא"ל וטלפונים סלולאריים למשלוח ספאם אליהם;
  • אין להתחזות למגיב אחר כדי להטעות את הגולשים, או להעליב את המגיב;
  • יימחקו או ייערכו הודעות שבהם נעשה שימוש בשפה בוטה או גסה, שעשויה להעליב או לפגוע בגולשים אחרים באתר;
  • אין להטריד גולשים אחרים וכותבים באתר בתוך הטוקבק והפורומים או באמצעות הדואר האלקטרוני, הטלפון הסולוארי או כל אמצעי אחר. אין לפגוע בגולשים אחרים ולא לעבור על החוק בדרך אחרת;
  • אין להשתמש במערכת הטוקבקים והפורומים לצורך פרסום מסחרי או ביצוע סקרים ללא אישור בכתב מהנהלת האתר;
  • לא לכלול כל חומר העלול להטעות צרכן, כמשמעות הדברים בחוק הגנת הצרכן, תשמ"א- 1981;

גולש שינהג בניגוד לאיזה מהתחייבותיו וכמפורט לעיל – ייחסם, התכנים שהעלה – יוסרו, ואתר עתידנות וחדשנות יהיה רשאי לחסום אותו ולמנוע ממנו לגלוש באתר ולצרוך שירותים באמצעותו. גולש שהורחק על ידי אתר עתידנות וחדשנות ו/או נמנעה כניסתו לא יהיה רשאי לחזור ולגלוש גם תחת שם משתמש אחר.

מערכת אתר עתידנות וחדשנות שומרת לעצמה את הזכות לערוך, לשנות או להסיר תכנים בהתאם לאמור מעלה.